B84312C100B3
detaildesc
B84312C100B3
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B84312C100B3
Package:
Batch:
Datasheet:
pdf
Description:
LINE FILTER 100VDC/VAC 1A PNL MT
User Guide
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Series B84312
Current 1 A
Package Bulk
Inductance -
Filter Type Single Phase
Applications General Purpose
Configuration Three Stage
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Approval Agency -
Termination Style Quick Connect
Voltage - Rated AC 100V
Voltage - Rated DC 100V
Frequency - Operating -
Operating Temperature -25°C ~ 40°C