C50NMNM.2
detaildesc
C50NMNM.2
Copper Mountain Technologies
Product No:
C50NMNM.2
Description:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 24"
User Guide
Mfr Copper Mountain Technologies
Color Blue
Style N-Type to N-Type
Length 24.00" (609.60mm)
Series -
Package Box
1st Connector N-Type Plug
2nd Connector N-Type Plug
Product Status Active
Cable Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 18 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Male
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Connector Impedance 50 Ohms
Operating Temperature -55°C ~ 105°C